Internet dla kierowców

– Pokonujesz kolejne kilometry, słuchając tego samego zestawu piosenek bądź starasz się odsłuchać ulubiony podcast, ale nie pozwala ci na to jakość połączenia z Internetem i zamiast ciekawiących Cię treści co chwile zaskakuje cię cisza ładującego się materiału audio?

– Chcesz wieczorną porą połączyć się na video-rozmowie z najbliższymi, ale ilość dostępnych gigabajtów transmisji danych w Europie nie pozwala Ci cieszyć się długimi rozmowami?

– Cały dzień czekasz na ważny mecz, ale słabe połączenie z internetem w roamingu nie pozwala go obejrzeć i zamiast transmisji video musisz zadowolić się sprawdzeniem wyniku?

– Chronisz swoje dane, płacąc rachunki online?

– Szukasz pakietu z internetem w Europie?

– Dotychczasowy  Internet dla kierowców nie daje ci możliwości swobodnego surfowania po sieci?

XOXO Europe to internet w Europie na karcie SIM, 20GB/40GB/60GB transmisji danych w 27 krajach Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii pozwoli ci sprawnie komunikować się z najbliższymi oraz zadbać o swój komfort połączenia z siecią w Europie jednocześnie dbając o swój portfel.
Abonamenty XOXO Europe charakteryzuje kontrola kosztów i brak wysokich opłat za internet w Europie.
Zasięg globalnych operatorów takich jak Vodafone dostarczy ci 20GB/40GB/60GB transmisji danych w całej EU oraz Wielkiej Brytanii i to w jakości 4G!

Przewiń na górę